WestNews.com.ua

“Треба продумати нові комунальні маршрути. Конкурс не за горами”, – мер Франківська

03.12.2019, 9:03  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 3 грудня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про оновлення рухомого складу та розширення мережі комунальних маршрутів громадського транспорту в місті

«2-го грудня ми отримали вже всі 29 нових тролейбусів. Таким чином, зараз в КП «Елетроавтотранс-ІФ» загалом є 62 тролейбуси. 15 з них – будуть повність виведені з руху», – розповів Віталій Голутяк – директор КП «Електроавтотранс».

«Тобто в нас дуже старих тролейбусів не буде?», – запитав мер. «Найгірших тролейбусів не буде вже. Але 8 одиниць ми залишаємо для розвозки», – відповів Голутяк.

«З останніх новинок, відновлено маршрут №5. Після ремонту вулиці Автолимашівської, ми готові об’єднати №5 та №2», – каже він.

До слова, на підприємстві на сьогоднішній день працює 186 водіїв. «В нас не було такої доброї ситуації за останні роки», – каже Голутяк.

“Треба сісти вам з Гіглюком (начальник Управління транспорту, – ред.) і продумати нові комунальні маршрути. Конкурс не за горами, вже наступного року”, – дав доручення міський голова.

“Все залежить від того, скільки одиниц транспорту в нас буде”, – відповів Віталій Голутяк.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X