Третій пішов: сусідня область залишилася без голови. ФОТО

23.04.2019, 11:07  |  Автор:   Власенко Власта

Геннадій Москаль написав заяву про звільнення з посади голови Закарпатської облдержадміністрації за власним бажанням. Цю заяву він подав Президентові України Петрові Порошенку, інформує WestNews з посиланням на “24 канал”.

“Прошу припинити моє перебування у відпустці та звільнити мене з посади голови Закарпатської обласної державної адміністрації за власним бажанням”, – мовиться в заяві Москаля, опублікованій на його офіційному сайті.

Геннадій Москаль Закарпаття ОДА звільнення заява фото

Що відомо про Геннадія Москаля?

Український політик та правник, генерал-лейтенант міліції, кандидат юридичних наук, доцент. Був заступником голови МВС, очолював міліцію Криму (задовго до анексії), міліцію Дніпропетровщини та Закарпаття. Вперше очолив Закарпатську ОДА у 2001 році.

Далі був головою Держкомітету у справах національностей та міграції. Очолював Луганську ОДА у 2005-2006 роках. Потім став постійним представником президента у Криму, а після цього – заступником голови СБУ.

Кілька разів був народним депутатом – від “Нашої України – Народної Самооборони” та фракції партії “Батьківщина”. У парламенті був заступником голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

У вересні 2014 року знову очолив Луганщину – але вже обласну військово-цивільну адміністрацію. З 15 липня 2015 року – знову голова Закарпатської ОДА.

Хто ще з голів ОДА подав у відставку?

22 квітня подав у відставку голова Львівської обладміністрації Олег Синютка. Своє рішення він пояснив перемогою на президентських виборах Володимира Зеленського.

Того ж дня заяву на відставку написав і керівник Миколаївської області Олексій Савченко.  Після перемоги Зеленського у відставку подав голова Миколаївщини . Він сказав, що має піти разом з Порошенко, і що не має більше політичних амбіцій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X