WestNews.com.ua

Три прикарпатських університети увійшли до ТОП-50 найкращих в Україні

12.08.2020, 16:16  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

“Освіта.ua” склали щорічний Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти. Зокрема, у топ-50 кращих університетів потрапили три ВНЗ Прикарпаття.

Про це інформує WestNews з посиланням на “Освіта.ua“.

Так, консолідований рейтинг підсумовує загальні рейтингові місця закладів освіти за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”.

“Консолідований рейтинг закладів вищої освіти України у 2020 році охоплює результати 241 закладу вищої освіти, а також містить 7 підрейтингів: “Кращі класичні університети України”, “Кращі приватні виші”, “Кращі київські виші”, “Кращі виші регіонів України”, “Кращі педагогічні виші”, “Кращі медичні університети України”, а також “Кращі заклади вищої освіти областей України”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у рейтингу ТОП-50 є три прикарпатські вузи. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника знаходиться на 22-23 місці.

Івано-Франківський національний медичний університет зайняв 30 позицію, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу – 44-й, а Університет Короля Данила – 183-й.

 

 

Також два прикарпатські університети увійшли в десятку найкращих вишів західного регіону. Прикарпатський національний університет – 8-й. Одразу за ним, на 9 місці – Івано-Франківський національний медичний університет.

 

 

Також опублікували рейтинг університетів Івано-Франківська:

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театр без обмежень: у Франківському драмтеатрі провели акторський майстер-клас для людей з інвалідністю. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X