WestNews.com.ua

“Тримайся, Євгене!” – негайна допомога потрібна 20-річному студентові Прикарпатського університету

21.11.2019, 10:09  |  Автор:   Власенко Власта

Захворів син Євгена Барана, студент – історик ПНУ Євген Баран.  Хлопець потребує термінової допомоги. Номер картки – 5168 7573 1078 0152, Приватбанк.

Вчора про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив тато Євгена – відомий літератор, доцент кафедри української літератури Прикарпатського національного університету Євген Баран

Шановне фейсбучне товариство.
Звертаємося до Вас із проханням. Захворів наш 20-річний син – два тижні тому лікарі поставили йому діагноз “розсіяний склероз”. Зараз хвороба активізується. Аби зупинити процес розвитку хвороби, потрібне лікарство – “окревус”. Дві ампули внутрішньовенні з паузою у 6 місяців. Ціна ампул 430 тисяч гривень.
Якщо можете допомогти, просимо перевести бодай якісь кошти на карту Приватбанку – Євген Михайлович Баран : 5168 7573 1078 0152, – зазначив Євген Баран.

Розсіяий склеороз – важка хвороба, до неї застосовують ліки  “Окревус”  – новий дороговартісний препарат, який   вводиться шляхом внутрішньовенних інфузій кожні шість місяців. Перша доза вводиться у вигляді двох інфузій по 300 мг з інтервалом у два тижні, наступні — у вигляді інфузій по 600 мг.

Хвороба нелегка, але Євген – молодий хлопець і може подолати її. У мережі ФБ прикарпатці дуже підтримують і його, і батьків, збирають гроші, допомагають.

Побратим потребує допомоги!

Два тижні тому лікарі поставили нашому бійцю Євгену діагноз “розсіяний склероз”.

Євген – один з тих, хто активно розвиває та підтримує проекти Карпатської Січі. Наша молодь та наша опора.

Зараз, на жаль, хвороба активізувалася. Аби зупинити процес розвитку хвороби, потрібне лікарство – “окревус”. Дві ампули внутрішньовенні з паузою у 6 місяців. Ціна ампул – 430 тисяч гривень.

Допомога в біді – перший обов’язок націоналіста!

Карта батька: 5168 7573 1078 0152 (Євген Михайлович Баран), – пишуть на сторінці “Карпатської Січі”

Державної підтримки на фінансування цього препарату нема.

Читайте також: Сину відомого…

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X