Третина франківців не задоволена роботою судів і прокуратури. ІНФОГРАФІКА

Третина франківців не задоволена роботою судів і прокуратури. Про це свідчать результати опитування, яке проводилося соціологічною групою “Рейтинг”, передає WestNews

опитування

Так, за даними опитування, роботу судів в Івано-Франківську схвалює тільки 13% опитаних (2% – цілком схвалює, 11% – швидше схвалює).

Зовсім не схвалює роботу судів 34% опитаних мешканців Івано-Франківська.

Найбільше задоволені роботою судів в Тернополі (30%), Кропивницькому (23%) та Рівному (18%). Найменше схвалюють роботу судів в Ужгороді (2%), Києві (6%) та Запоріжжі (7%).

суд

За останній рік рівень схвалювання роботи судів в Івано-Франківську хоч не сильно, але зріс в порівнянні з минулим та позаминулим роками.

суд2

Що стосується прокуратури, то тут ситуація схожа. Роботу органів прокуратури в Івано-Франківську схвалює тільки 16% опитаних (2% – цілком схвалює, 14% – швидше схвалює).

Зовсім не схвалює роботу прокуратури 39% опитаних мешканців Івано-Франківська.

Найбільше задоволені роботою органів прокуратури в Тернополі (25%), Кропивницькому (20%) та Херсоні (19%). Найменше схвалюють роботу прокуратури в Ужгороді (1%), Києві (5%) та Запоріжжі (7%).

прокуратура

За останній рік рівень схвалювання роботи органів прокуратури в Івано-Франківську хоч не сильно, але зріс в порівнянні з минулим та позаминулим роками.

прокуратура2

Нагадаємо, що за даним все того ж опитування 66% франківців задоволені роботою місцевих ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статистика подорожей: мешканці Франківська одні з тих, хто найчастіше подорожують Європою

Коментарі:

Comments are closed.