WestNews.com.ua

Триває капітальний ремонт вулиці Озаркевича. ФОТО

07.08.2020, 15:53  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

На вулиці Озаркевича приступили до комплексного ремонту. Перед тим, як наводити лад дорожньому покритті, чи облаштовувати тротуари, провели реконструкцію мереж. Зокрема, тут замінили водопровідні входи в будинки, встановили дощоприймальні решітки, а також каналізаційні мережі. Зараз тут приступили до мощення плитки.

Ярослав Кузик, головний інженер Управління капітального будівництва, пояснив, що такі маніпуляції довелося робити аби убезпечити територію від можливих підтоплень.

«Гарно те, що по обидва боки передбачені прибордюрні лотки. Вони спрямовуватимуть дощові води в решітки. Це дозволить уникнути забруднення решіток. Брукуємо проїжджу частину плиткою вісімкою. Всього тут понад 2 500 метрів квадратних брукованої площі: це разом і проїжджа частина і тротуари. За сприятливих умов плануємо завершити восени», – розповів п. Ярослав.

Галина Волошинюк мешкає тут все життя. Вона зізнається, що гарний стан вулиці пам’ятає ще з дитинства. З часом територія все більше руйнувалася.

«Тут дуже занедбана вулиця була. Тепер радіємо, що почалися роботи. Дуже дякуємо міському голові за те, що дотримав слова і ремонтує вулицю цього року. Чекаємо на завершення з нетерпінням».

Міський голова Руслан Марцінків не приховує, що й сам тішиться ремонту цієї вулиці.

«Люди дуже просили відремонтувати Озаркевича. І у співпраці нам вдалося передбачити кошти на роботи за цією адресою. Минулого року в цій частині ми відремонтували вулицю Республіканську, цьогоріч – Озаркевича, а наступного року плануємо Желехівського. Отак працюємо крок за кроком», –  резюмував Руслан Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатці боргують понад 77 млн грн за доставку газу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X