Триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. ВІДЕО

26.06.2019, 11:04  |  Автор:   Власенко Власта

До 30 червня триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка “Rockit!”, пише West News.

Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України за інформаційної підтримки UA: Суспільне мовлення приймає роботи на другий Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка “Rockit!”.

Цьогорічна тема конкурсу: “Хороша людина: як це?”. До участі в конкурсі запрошують дітей трьох вікових категорій: 3-5 років, 6-9 років та 10-15 років. Роботи фіналістів презентують на виставці “Арт-пікнік” у Кракові.

Для участі в конкурсі одному з батьків потрібно зареєструватися на сайті wallfall.org, заповнити спеціальну онлайн-анкету учасника, прикріпивши скан-копію чи фотографію малюнка, зроблену при денному світлі.

Щодо вимог до конкурсних робіт : малюнок має бути зображений на полотні чи аркуші паперу формату А3. Відсканований або сфотографований у максимально хорошій якості. Для реалізації ідеї можуть бути використані будь-які матеріали й техніки.

Нагадаємо, роботи приймаються до 30 червня.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ : У футбол грають всі: Івано-Франківський “Карітас” організував футбольний матч для молоді з інвалідністю. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X