WestNews.com.ua

Тривають завершальні роботи будівництва косівського мосту. ФОТО

14.11.2019, 13:23  |  Автор:   Хромей Зоряна

Підходить до завершення будівництво мосту в місті Косів через річку Рибниця на км 77+397 а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

За угодою зі Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області підрядне підприємство – ТОВ «ПБС» – влаштовує бар’єрне та перильне огородження, пішохідні зони, освітлення тощо.

Під час будівництва підприємство впровадило інновацію: на цьому мосту вперше в області влаштовує тротуарні доріжки зі спеціальним поліуретановим покриттям. Вони зручні для пішоходів, стійкі до перепадів температур, ультрафіолетових променів, солі та інших агресивних речовин.

Також на цьому будівельному об’єкті застосовано унікальну двокомпонентну бітумно-латексну гідроізоляцію, яка влаштовується методом напилення. Контроль за якістю і дотриманням технології здійснюють Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області та  компанія-виробник цього новітнього матеріалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всього за 10 днів на Прикарпатті відремонтували дорогу регіонального значення. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X