В Івано-Франківську розміщують похвилинний графік руху тролейбусів на зупинках. ФОТО

КП “Електроавтотранс” ІФ розпочало розміщення табличок із тролейбусного маршруту №4. Така інформація має з’явитися на кожній зупинці, де буде вказаний детальний розклад руху, передає WestNews. 

У КП “Електроавтотранс” ІФ повідомляють, що пасажири вражені від таких змін.

“Пасажири, які очікували тролейбус на зупинці “Ямниця-церква” були приємно здивовані. Одразу ж почали з цікавістю вивчати таку інформаційну табличку”, – повідомляється на сторінці підприємства у Фейсбук.

Графіки зроблені у фірмових кольорах КП “Електроавтотранс” ІФ. Організатори вдячні за розробку дизайну даних таблиць Сергію Гавриляку.

“Сергій, окрім власне самих графіків та напрямку руху, вдало “промалював” весь маршрут. Також можливість здійснювати пересадки на зупинках на інших транспорт КП ЕАТ”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: До 24 листопада місто має бути чистим, – Микола Вітенко

КП “Електроавтотранс” ІФ переконане, що такі зміни дисциплінують і самих водіїв. Адже тепер пасажири зможуть проводити моніторинг більш детально:

“Ми зараз поставили собі на меті поступове розміщення графіків руху для всіх маршрутів на більшості зупинках. Окрім промоції муніципального перевізника, це дозволить дисциплінувати і наших водіїв. Вони знатимуть – графіки відтепер не є “таємницею за сімома замками”. І що пасажирам відомо, о котрій годині повинен приїхати тролейбус на зупинку”.

 

Загрузка...

Comments are closed.