“Це було нелегко”: Івано-Франківська дитяча лікарня отримала довгоочікуваний веновізор. ФОТО

13.02.2020, 11:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 13 лютого в Обласній дитячій клінічній лікарні відбувається передача веновізора для онкогематологічного відділення. Це прилад, який дозволяє визначити розташування вен, а відповідно – внутрішньовенні процедури стануть для маленьких пацієнтів менш болісними, інформує WestNews.

Кошти на веновізор збирали під час благодійних концертів у межах проєкту «На шапку».

Впродовж літа й осені 2019 року на території Палацу Потоцьких відбулося 9 благодійних концертів. Так, всі музиканти виступали на безгонорарній основі. Більше того, велика кількість учасників зголошувалися самі. Всього у рамках проекту виступило понад 30 гуртів.

“Коли ми зібрали кошти із благодійних концертів, то зрозуміли, що грошей не вистачить на якісний веновізор. Адже він коштував у два рази більше, ніж було у нас грошей”, – розповідає співорганізаторка проекту “На шапку”, Леся Качурова.

Тож до акції долучилися батьки та педагоги, котрі 1-го вересня відмовилися від квітів і пожертвували кошти на добру справу. Загалом вдалося зібрати 88 300 гривень.

Однак саме придбання приладу виявилося справою нелегкою. Аби відшукати якісний веновізор, долучилися волонтери із Китаю та США.

“Ми підключили наших волонтерів із Америки, котрі домовилися з друзями у Китаї. Так, власне, і вдалося придбати веновізор за 81 тисячу гривень. До речі, веновізор був привезений швидше, ніж виявили корановірус. Тому все добре”, – зауважує волонтерка.

“Веновізор – це не тільки подарунок для діток, які лікуються у нас, це – і необхідний прилад для персоналу. Щиро вдячні спонсорам. Вони нас підтримують і роблять життя хворих діток кращим. Хіміотерапія – безжалісна, вона палить вени. Іноді навіть нам, лікарям, дуже важко дивитися, як страждають діти, тому це велике щастя мати таке обладнання”, – розповідає завідувачка онкогематологічного відділення ОДКЛ, Алла Іваненко.

Додамо, що “На шапку” – серія благодійних концертів на підтримку онкохворих дітей Івано-Франківська обласної дитячої лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матері-одиначці терміново потрібна допомога у боротьбі з онкологією. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X