WestNews.com.ua

“Це надлюдські можливості”: надвірнянець про рекорд, до якого ішов 18 років. ВІДЕО

03.12.2019, 6:49  |  Автор:   Менів Андрій

Як вже повідомляв WestNews, 2 грудня майстер спорту України, чемпіон України, чемпіон Европи з карате, житель селаЧорні Ослави, що на Надвірнянщині, Антон Левкун встановив рекорд України з «Віджимання на одному пальці обох рук».

Уродженець Прикарпаття віджався на великих пальцях рук 53 рази за 50 секунд віджався на великих пальцях рук. Досі нічого подібного вітчизняним спортсменам зробити не вдавалося. Експерти кажуть, що під час спроб люди навіть ламали пальці.

Антонові Левкуну реконд підкорився, бо готувався він до нього майже 18 років. Чоловік професійно займається карате, нині живе та працює у Стокгольмі, але ставити рекорд вирішив в Україні, аби своїм прикладом надихнути молодь до фізичної активності, повідомляє ТСН.

“Це надлюдські можливості. Це дуже важко – віджиматися на одному пальці, але можливо. Ми даємо натхнення більше займатися спортом”, – пояснив новоспечений рекордсмен.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X