WestNews.com.ua

“Це не середньовіччя!”: батьки обурені бездіяльністю влади щодо утеплення ДНЗ “Карпатська казка”

09.10.2019, 10:45  |  Автор:   Менів Андрій

У середу, 9 жовтня, в Івано-Франківську відбувається позачергова 31-ша сесія міської ради сьомого скликання.

Зокрема, на початку засідання розглянули звернення. Так, слово взяла Лілія Тимофеєва, представники батьківськовго комітету ДНЗ «Карпатська казка», пише WestNews.

«В Україні діє політика енергоефективності комунальних будівель, були виділені кошти на утеплення. В фейсбуці тривають образи в сторону батьків та педагогів. Був допис Андрія Назаренка, у якому спалювали книжки. Ми вимагаємо публічного вибачення перед нами і вважаємо це дрібним хуліганством», – заявила жінка.

«Давайте обережно зріжемо орнамент, це не просто намальовано, а потім розмістимо це в одному з музеїв Івано-Франківська. Якщо на цей варіант не погодяться, то ми сприйматимемо це як не бажання йти на компроміс», – наголосила Лілія Тимофеєва.

«Діти сплять в штанах, їм ставлять пляшки з водою, в приміщенні не більше 10 градусів. Це не середньовіччя, зараз маємо шанс змінити цю ситуацію з температурою», – додала вона.

Натомість, до слова просився представник Андрія Назаренка – Олег Якименко, але йому спершу було відмовлено та запропоновано написати заяву, адже його звернення не було зареєстровано.

Згодом, чоловікові надали можливість виступити.

«Його емоційний пост не має ніякого відношення до садка. Садок будований давно, там “дві цегли”, якщо утепляти мінватою то толку буде нуль. Тепловтрати йдуть за рахунок вікон та дверей. Як фахівець скажу, що зрізати неможливо, доцільніше зробити голограму. Той садок є прикрасою того району», – наголосив Якименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Івано-Франківську – перший обласний центр, який почав подавати тепло до багатоповерхівок

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X