WestNews.com.ua

Центр “Дивосвіт” отримав нове сучасне приміщення у Івано-Франківську. ФОТО

30.06.2020, 16:48  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, 30 червня, мер Івано-Франківська провів традиційний онлайн-брифінг. Одна з новин, про яку повідомив міський голова “Дивосвіт” отримав нове приміщення.

“Відбулося відкриття нового приміщення міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Дивосвіт» на вулиці Галицька 98. Відтепер заклад працюватиме у двох приміщеннях – тут та на Військових Ветеранів”, – йдеться на публікації.

Відомо, центр “Дивосвіт” діє вже 12 років, а його вихованцями є 35 людей з функціональними обмеженнями, віком від 18 до 35 років. Нове та сучасне приміщення дасть можливість проводити ще більше навчань та заходів.

Тимчасова виконувачка обов’язків керівника закладу Юлія Кушнір каже, що нове приміщення передбачає можливість спортивної реабілітації, адже тут встановлено тренажери та спеціальне обладнання. Інша частина закладу передбачає навчальну діяльність, на допомогу цьому там встановили сучасну мультимедійну дошку. Також планують проводити різноманітні майстер-класи, вечірки та інше.

Також тут обладнано відпочинкову зону, щоб вихованці не виснажували. Тому облаштували місце, де вони можуть просто попити чаю та поспілкуватися.

“Маємо сьогодні велику радість, тому що вдалося це зробити в такий непростий час. Відкрили цей центр, адже це діти, які, на жаль, не можуть бути в інших умовах”, – каже Марцінків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проект “КОЛО-БО-РАЦІО”: Франківський драмтеатр розпочинає створення імерсивної вистави

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X