WestNews.com.ua

Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківська відкриває свої двері

14.06.2019, 11:51  |  Автор:   Менів Андрій

Сьогодні, 14 червня, у центральній міській клінічні лікарні відбувся День відкритих дверей, інформую West News.

«Ця Акція приурочена для того, щоб на передодні дня медичного працівника,  показати громаді куди і як вкладені їхні кошти та податки, які вони сплачують», – розповідає головний лікар міської ЦМКЛ Тарас Масляк.

Також, запрошено потенційних спонсорів, які можуть виділити кошти на фінансування будівництва нового корпусу та купівлю аніографа, який дуже потрібен закладу. Зокрема, це будівельнні компанії міста, меценати та міська влада.

До слова, ціна аніографа складає 18 млн гривень. На його закупівлю міська влада виділить 50% коштів. Зазначимо, за минулий  рік, кошти, принесені як благодійні внески складають  до 7 млн гривень.

Ці кошти  вкладені в розвиток лікарні, зокрема: закупівля нових ліжок, ремонт  обладнання та його оновлення,  розвиток  інфраструктури.

В середньому за рік лікування проходило близько 14 тисяч людей. Це різного характеру операції та допомога.

З допомогою міської влади,  цьогоріч  зробили ремонт ревматологічного та урологічного відділень. І сьогодні під час дня відкритих дверей, всім бажаючим проведуть екскурсію по лікарні.

Масляк додав, що нещодавно лікарня виграли грант на будівлю нового корпусу, де буде сучасне обладнання та швидка невідкладна допомога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську відкрили оновлену донаційну залу та сучасну кімнату для донорів. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X