WestNews.com.ua

Центральне опалення для прикарпатців подорожчає в середньому на 17%

27.11.2018, 16:44  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Тариф на опалення для побутових споживачів через подорожчання природного газу може збільшитися на 17,1%.

Про це повідомили в Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕ), передає WestNews з посиланням на УНІАН.

«За попередніми розрахунками НКРЕ, зробленим з урахуванням вимог чинного законодавства, для ліцензіатів комісії тарифи на теплову енергію для потреб населення збільшаться в середньому на 17,1%», – йдеться в повідомленні Нацкомісії.

Зростання цін на опалення викликано підвищенням вартості газу для населення від 1 листопада на 23,4% – до 8550 грн за тисячу кубометрів. Відповідно зросли цін і для підприємств, які виробляють тепло та подають його до осель.

Середня вартість послуги централізованого опалення (зокрема для двокімнатної квартири) збільшиться з 975 до 1136 гривень і таким чином зросте порівняно з попередньою на 161 гривню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні можуть впасти ціни на бензин

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X