WestNews.com.ua

“Цей рік став найважчим для нас”, – Марцінків про третій рік мерства. ФОТО/ВІДЕО

02.12.2018, 16:42  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Як вже повідомляв WestNews, у неділю, 2 грудня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звітував перед громадою за третій рік перебування на посаді.

Розпочалося дійство, яке відбувалося в обласній філармонії, з привітань меру з боку духовенства.

«Івано-Франківськ змінюється, стає кращим, притягує гостей. І я дякую вам, за вашу працю. З вашою допомогою буде багато зроблено. Трудяться для громади щоб залишити після себе тут слід і пам`ять у людських серцях», – зазначили під час вітання представники духовенства міста.

«Ви немов той чудотворець, немов той Миколай, який зараз стоїть перед нами. Тому обласна  влада – вчиться у міської влади, і у Руслана Романовича. Тож не підведіть наше духовенство, не підведіть наших парафіян». – долали священники.

Далі слово взяв очільник обласного центру Прикарпаття

«Цей рік став найважчим для нас. Я гордий і тішуся з того що живу в Івано-Франківську. Я гордий з того, що до Івано-Франківську їде дуже багато людей. Завдяки нашому департаменту культури відбулося провести багато заходів – це 12 міжнародних фестивалів та понад 500 заходів», – наголосив міський голова.

«Ми маємо цифри від мобільних операторів – «Київстар» та «Водафон», згідно з яких наше місто відвідало за рік близько 1 мільйон туристів. Для порівняння, сусідній Львів відвідали 3.5 мільйони журналістів. Але, основне, що є динаміка, ріст. І важливо, що 25 відсотків – приїхали з-за кордону», – каже Марцінків.

«Надзвичайно важливо цю роботу продовжуватися. Я тішуся, що завдяки нашому землякові, Міністру культури, фестиваль Коляда на Майзлях буде мати міжнародний статус. Це надзвичайно важливо, тому всіх запрошую», – каже мер.

«Місто історичної цінності – достатньо складна проблема. Непрост, за один рік зробити все одразу. Вулиці Лесі Українки, площа Міцкевича і Медичний університет вже стали окрасою нашого міста. Ми любимо наші історичні пам’ятки. Сьогодні відновлення пам’яток коштує достатньо висока, це і 1,5-2,0 мільйони, але ми все одного проводимо роботи. Ми відновлюємо двері. У Палаці Потоцьких має бути музей історії Івано-Франківська», – додав він.

Окрім того, в рамках події відбулося традиційне нагородження щорічною премією «Людина року» тих франківців, чиї історів не залишають байдужими нікого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три роки на троні: 15 актуальних питань очільнику Івано-Франківська

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X