WestNews.com.ua

“Ці вільні метелики” побували у Франківську. ФОТО

13.05.2019, 21:28  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Під такою назвою учні театру-студії “Гротеск” представили свою акторську інсталяцію за одноіменною п’єсою Леонарда Герше.

Режисерка вистави, викладачка Каріна Гриньків говорить, що хоч актори – початківці, але завдання перед ними було поставлене непросте: на основі п’єси “Ці вільні метелики” зробити інсталяцію. Оскільки актори не є професіоналами, то вони перш за все працювали над технікою мови, виробляли красиву дикцію.

“У п’єсі порушується актуальні соціальні проблеми, а саме ставлення до людей з обмеженими можливостями, адже головний герой – незряча людина”, – додає режисерка.

Виконавиця однієї із головних ролей, акторка-аматорка Христина Вінтоняк каже, що її героїня сильна, але водночас емоційна жінка і  увійти у роль було нелегко.

Директор театру-студії «Гротеск» Юлія Микула говорить, що вистава «Ці вільні метелики» – це своєрідний творчий звіт акторів-аматорів.

“Актори займалися в нас лише два місяці, але люди знайшли в собі сили відпрацювати акторську майстерність, артикуляцію, стали впевненіші на сцені і сьогодні ви мали можливість побачити як це все виглядає”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ НАШЕ МАЙБУТНЄ ПОКОЛІННЯ МАЛО МОЖЛИВІСТЬ ТВОРИТИ, – ЄВГЕНІЙ ХОЛОДНЯК ПРО ПРОЕКТ “ТЕПЛИЙ ТЕАТР”

13.05.2019, 21:28  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X