WestNews.com.ua

Циклон з заходу та антициклон зі сходу: якою буде погода 21 листопада

21.11.2019, 8:16  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

У четвер, 21-го листопада, практично повсюди посилиться вітер до штормових значень.

Одягайтесь обов`язково тепліше, особливо надвечір, бо, так звана, температура комфорту буде на 2-5 градусів нижчою за реальну, інформує WestNews.

На Прикарпатті сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Нічний дощ вранці послабшав та в середині дня повинен зовсім скінчитися. Температура вдень скдадатиме не більше 8 градусів тепла.

“Україна саме завтра потрапляє у зону протистояння циклону з заходу та антициклону зі сходу, а скоріше, з північного сходу. Наслідком такого протистояння буде несприятлива погода.
Холодний антициклон з північного сходу давитиме атмосферним тиском, тепліший циклон чините спротив. Ми – у вирі цих синоптичних подій”, – пише Наталка Діденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явились позитивні новини щодо стану франківчанки, яка бореться з раком. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X