WestNews.com.ua

“Цінуй життя”: у місті провели акцію зі знешкодження вбивчої реклами. ФОТО

11.10.2019, 15:50  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

«Цінуй життя» – саме під такою назвою вже вкотре відбулась акція з метою знешкодження вбивчої реклами на вулицях міста про розповсюдження наркотичних засобів, повідомляють на офіційному сайті Івано-Франківська.

Сьогодні, 11 жовтня, активісти замальовували небезпечні написи про розповсюдження наркотичних речовин на будівлях в мікрорайоні «Набережна». Вперше акцію проведено в мікрорайоні «Бам» з нагоди відзначення Міжнародного Дня боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу. Ініціатори акції – Департамент молодіжної політики та спорту спільно з Психіатрично-наркологічна клініка “ФланМед”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““Допомога твоя — найсильніша зброя!”: в Івано-Франківську відбудеться благодійна акція на підтримку дітей-напівсиріт“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X