WestNews.com.ua

“Цінуй життя”: у центрі замалювали рекламу на фасадах будівель. ФОТО

22.05.2020, 19:17  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьогодні, 22 травня, Департаментом молодіжної політики та спорту спільно із Службою у справах дітей, працівниками ювенальної превенції ГУ НП в Івано-Франківській області та ГО «Принцип+» в центральній частині міста організовано вуличну акцію «Цінуй життя».

Мета акції – знищення реклами, що несе згубний вплив для життя і розвитку дітей та молоді, яка останнім часом стала масовим явищем і відображається в графічних написах на фасадах житлових будинків, огорожах та інших будівлях комунальної власності.

Для реалізації акції активістами ГО «Принцип+» було виготовлено трафарети із написами: «Бережи життя», «Я  ІФ», «Люби життя», «Люби ІФ», «Цінуй життя», «Живи», які стали різнобарвним закликом до здорового способу життя та альтернативі згубній рекламі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 80-річну франківчанку визволяли з квартирного полону: завалила вихід сміттям і не змогла вибратись. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X