WestNews.com.ua

Цистерни під навантаження темних нафтопродуктів не почали рухатись до Надвірної

02.08.2018, 16:39  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 2 серпня, буде зупинено 47 нафтових свердловин на п’яти родовищах, у зв’язку з проблемами з відвантаженням нафти з Надвірної.

Про це повідомили в “Укрнафті”, інформує WestNews. з посиланням на УНН.

“Виробничники вже розпочали зупиняти роботу свердловин. Сьогодні буде зупинено 47 свердловин на п’яти родовищах”, — повідомили в “Укрнафті”.

Водночас в “Укрнафті” стверджують, що їх підрядник (“Нафтохімік”, — ред.) оформляв заявки і в червні, і в липні, і в серпні.

“І якщо в червні, в принципі, заявки задовільнялись, то в липні ситуація чомусь раптово змінилась… Ще на початку липня було направлено дві заявки разом на 224 цистерни. По факту доїхало лише 57, що очевидно недостатньо. На серпень потрібно 310 цистерн. „Укрзалізниця“ говорить, що поки в наявності є 150, але жодна з них ще навіть не почала рухатись у напрямку Надвірної”, — повідомили в “Укрнафті”.

Нагадаємо, що вчора “Укрзалізниця” надала 150 цистерн під навантаження темних нафтопродуктів для ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Укрзалізниця вважає некоректними звинувачення Укрнафти в зупинці видобутку нафти через відсутність рухомого складу, адже вантажовідправник ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» не оформляє електронні заявки на потрібну кількість рухомого складу по станції Надвірна в АС «МЕСПЛАН». Це ускладнює планування та раціональний розподіл порожнього рухомого складу під навантаження, у тому числі темних нафтопродуктів. Зокрема, 11.07.2018 ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» по цій станції оформив електронну заявку лише на 6 вагонів. А з 12 по 31 липня не надходило жодної електронної заявки від клієнта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємство Прикарпаття потрапило у трійку найбільших забруднювачів повітря

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

02.08.2018, 16:39  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X