WestNews.com.ua

Цього епідсезону на Прикарпатті мешканців, які хворіли на грип, на 5% більше, ніж минулого

17.08.2018, 14:56  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Протягом 2017-2018рр. епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в області відповідала середньорічному рівню захворюваності, епідеміологічний процес характеризувався дещо нижчою інтенсивністю та домінуванням в циркуляції вірусів грипу типу В.

Протягом епідсезону зареєстровано 176175 випадків захворювань на грип та ГРВІ, показник захворюваності на 100 тис. населення склав 12847,9, проти  13487,48  на 100 тис. населення, що  на 5,1 % менше аналогічного періоду минулого епідсезону, інформує WestNews з посиланням на Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України. Із загальної кількості захворілих 67,3% становлять діти віком до 17 років.

Протягом епідсезону перевищення епідпорогів реєструвались на усіх адмінтериторіях області за винятком Галицького та Надвірнянського районів. Вірусологічною лабораторією ДУ «ІФ ОЛЦ МОЗ України» проводилось визначення стану напруги імунітету у здорових осіб (донорів крові).

Нагадаємо, за чотири дні на Прикарпатті зареєстрували 24 хворих на кір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Надвірній 250 000 гривень виділять на два проекти у сфері здоров’я. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X