WestNews.com.ua

Цього літа 778 дітей пільгових категорій отримали безкоштовні оздоровчі путівки

23.09.2019, 15:16  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 23 вересня, структурні підрозділи міської ради під час оперативної наради подали звіт про оздоровлення дітей пільгових категорій влітку.

За словами директора департаменту молодіжної політики та спорту Віталія Матешка, безкоштовними путівками до санаторіїв та таборів забезпечили загалом 788 дітей.

До слова, у 2018 році на оздоровлення виділили 1 млн. грн., а цього року – на 200 тисяч гривень більше. Окрім того, місто максимально використовувало путівки, які надавала область. Таким чином, всі доступні путівки використали, не було відмов, як це іноді траплялось.

Варто зауважити, що 204 дитини протягом літа відпочили за кордоном. Частина з них – повністю коштом міста чи приймаючої сторони, як у випадку з поїздкою в Брагу для 6 дітей, чиї батьки загинули в АТО. Ще 825 дітей оздоровлювались в пришкільних таборах, 1386 – у мовних пришкільних, майже 300 юних спортсменів відпочивали в спортивних таборах, організованих міськими ДЮСШ.

Я задоволений літнім оздоровленням цього року. Все пройшло дуже гарно, багато дітей пільгових категорій отримали путівки», – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Матешко додав, що наступного року потрібно збільшувати фінансування на ці потреби. Адже якщо Франківськ утворить ОТГ, то треба врахувати дітей пільгових категорій і з тих населених пунктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Справа Астанова: адвокат просить змінити цілодобовий домашній арешт на нічний

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X