Цього місяця на Прикарпатті було виявлено 12 випадків продажу дітям алкоголю та цигарок

24.01.2020, 13:46  |  Автор:   Хромей Зоряна

Від початку 2020 року працівники підрозділів ювенальної превенції Прикарпаття вже виявили та задокументували 12 фактів продажу дітям алкогольних напоїв, пива та цигарок.

У кожному з цих випадків на порушників законодавства – продавців чи власників закладів торгівлі, складено протоколи за ч.2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Для прикладу, по два факти торгівлі тютюновими виробами неповнолітнім особам цими днями було зафіксовано поліцейськими Косівщини та Тисменицького району.

У Богородчанському районі працівники поліції викрили продавця сільського магазину у продажу пляшки вина особі, яка не досягнула 18-річного віку. До адмінвідповідальності притягуватимуть й підприємця з Рожнятівщини, який у своїй крамниці продавав дітям пиво та слабоалкогольні напої.

Тим часом працівники ювенальної превенції Коломийського відділу поліції задокументували факт продажу неповнолітньому півлітрової пляшки «Зубрівки».

Зауважимо, що посилена увага ювенальних поліцейських до виявлення такого роду фактів викликана кількома причинами. Передусім, вживання алкогольних напоїв та цигарок, доступності яких сприяють їх продавці-правопорушники, негативно впливають на здоров’я несвідомих підлітків. Крім того, у дітей, що перебувають під дією алкоголю, більше ризиків постраждати від дій зловмисників або й самим вчинити правопорушення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:В Івано-Франківську виявила підпільний цех із виготовлення алкогольної продукції

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X