WestNews.com.ua

“Цього року дощова весна спричинила аномальний ріст трави”, – керівник “МІУК”

11.06.2019, 8:42  |  Автор:   Менів Андрій

У вівторок, 11 червня, відбулася щотижнева оперативна нарада в міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, на початку оперативки говорили про виконання доручень, а саме – про косіння трави, інформує WestNews.

«Звичайно що за тиждень особливих подій не сталося. В нас є 10 чоловік, плюс, трактор, які проводять роботу щодня. Василянок, Надрічна, Набережна – багато де було скошено трави. Але хочу наголосити на тому, що не вся трава, яка в місті, на відповідальності «МДК». Ми не використовуємо в роботі підрядні організації, тобто в нас є упорядкований власний штат, який має 13 мотокос», – розповів Віталій Бурко, директор «Муніципальної дорожньої компанії».

За його словами, всі об’єкті благоустрою проходять повторний покіс, а деякі об’єкти, як площа біля ОДА, по третьому разу. «Роботи в нас тривають доки в нас є потреба, до жовтня-листопада», – додав Бурко.

Натомість, керівник «МІУКу» Мирон Джус розповів про те, що з одним із підрядників, який не виконав роботу по косінню трави, було розірвано договір.

«З усіма підрядниками проведена виховна робота та зобов’язано з придбати механізовану техніку. В цьому році дощова весна спричинила аномальний ріст трави, вона росте по годинах. Тому треба переглядати графіки косіння», – наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську облаштовують міське озеро. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X