WestNews.com.ua

Цього тижня на сесії облради буде обговорено бюджет на 2020 рік

09.12.2019, 11:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У понеділок, 9 грудня, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася щотижнева онлайн-нарада під головуванням першого заступника голови ОДА Марії Савки, інфомує WestNews.

“Хочу підкреслити, що сьогоднішній день є дуже важливим для нашої держави. Наш президент Володимир Зеленський проводить надзвичайно важливу нараду у «Нормандському форматі». Також хочу наголосити, що на минулому тижні відбулося відкриття томографу вартістю 43 млн грн у Івано-Франківському онкодиспансері. 5 грудня у Косові було відкрито міст, який коштував 60 млн. Денис Шмигаль проінсперктував дорогу Р-24 Татарів- Камянець-Подільський. Ним було виявлено перенавантаження нечіпованого лісу, що є грубим порушенням і буде контролюватися поліцією”, – перший заступник голови ОДА Марія Савка.

Марія Савка згадала трагедію у Одесі, у якій загинуло 10 людей.

Перший заступник ОДА розповіла, що на цьому тижні відбудеться засідання обласної ради, де буде обговорюватися бюджет на 2020 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Івано-Франківську обговорили бюджет області на 2020 рік: що нового

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X