WestNews.com.ua

“Творчі акорди”: в Івано-Франківську відкрилася виставка відомого графіка. ФОТО

18.09.2019, 19:02  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 18 вересня, в обласному центрі відбулося відкриття виставки відомого художника Михайла Щерб’як.

Презентація графічних робіт відбулася у фортечній галереї «Бастіон», інформує WestNews.

Наш земляк Михайло Щерб’як (1959 р.н.), свого часу закінчив відділення художньої кераміки Косівського технікуму народних художніх промислів ім. В.Касіяна. У 1987 році закінчив художньо-графічний факультет Івано-Франківського державного педагогічного інституту ім. В.Стефаника.

З 1989 року працює в Івано-Франківській державній дитячій художній школі на посаді викладачі скульптури (викладач-методист), а згодом заступником та директором.

Працює творчо в техніках графіки, олійного та акрилового живопису. Займається керамікою і художньою обробкою каменю.

Учасник багатьох міських і обласних виставок. Персональні виставки: виставка акварелей (м.Косів, 1978р.), виставка графічних творів (м.Івано-Франківськ, 2010р.). Автор пам’ятників Доктору педагогічних наук, Професору, члену Академії педагогічних наук України Б.Ступарику, народному артисту України В.Петрику. Нагороджений ювілейною медаллю за зайняте 2-ге місце у конкурсі пам’ятника «Дем’янів лаз».

Твори зберігаються у приватних збірках України та за кордоном.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X