WestNews.com.ua

Творити добро, мирити людей. Франківський художник помирив пару на вулиці.

10.06.2019, 13:58  |  Автор:   Власенко Власта

Доброта – це те, на чому будується світ.

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – це в характері багатьох людей. Виявляється, доброта дуже корисна і необхідна не тільки тим, хто її відчуває, але й тим, хто її дарує.

Так і сьогодні, добром поділився франківський художник Ігор Роп’яник, помиривши пару що посварилася на  площі Міцкевича.

Коротше, йду площею Міцкевича,  не поспішаючи -гарний настрій, позитивні думки – і тут бачу: переді мною дівчина й хлопець, років по сімнадцять, сваряться.

Про це чоловік написав на своїй сторінці Facebook, наголошуючи на тому, що намагається ніколи не встрягати у вуличні конфлікти.

І я, увесь такий миротворець, простую далі. Обернувся – він цілує її у щічку. На більше, мабуть, ще не заслужив. Плюс одне добре діло…до карми, – пише художник, в кінці історії.

До слова,  картини Ігоря Роп’яника були представлені на  виставці Мистецтво року-2016 – The Annual Art 2016 Exhibition у Лондоні, зокрема, романтична картина “In the rain”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті театр танцю «Майстерня Почуттів» запросив глядачів на творчий вечір. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X