WestNews.com.ua

У 57 прикарпатців єкспрес-тести на коронавірус показали позитивний результат. ВІДЕО

30.03.2020, 16:20  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 30 березня, міський голова Івано-Франківська, Руслан Марцінків, звернувся до громадян з оперативним звітом. 

Зокрема, він повідомив про ситуацію щодо коронавірусу в місті Івано-Франківську, інформує WestNews.

“На жаль, кількість хворих щодня зростає. Сьогодні у міських стаціонарах 154 чоловіка перебуває з пневмоніями. За день прибуло додатково 17 осіб. Проведено 156 швидких тестів, з них 57 показали позитивний результат. 37 випадків – у центральній міській клінічній лікарні та 20 – у міській лікарні №1. Відповідно всі очікують заключення ПРЛ-тестів”, – наголосив мер.

Міський голова поінформував, що станом на зараз у 16-ти жителів міста офіційно підтверджено захворювання “Covid 19”, з них додатково двоє – з Чукалівки, один – з Чернієва.

Також за його словами, центральна міська клінічна лікарня та міська лікарня №1 отримали  1 млн 250 тис і 1 млн 150 тис відповідно на закупівлю ліків та індивідуальних засобів.

До того ж Руслан Марцінків повідомив, що ЦМКЛ має можливість прийняти 250 пацієнітв з діагнозом “коронавірус”, в лікарні на Матейки є 150-160 місць. Також є домовленість з Національною Гвардією, яка у разі потреби теж виділить приміщення для хворих.

Оперативно про стан справ 30.03.2020|16:00

Опубліковано Русланом Марцінковим Понеділок, 30 березня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільше на COVID-19 в Україні хворіють люди віком від 31 до 40 років

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X