WestNews.com.ua

У Болехівському ліцеії провели лекцію на тему «Стоп булінг». ФОТО

19.09.2019, 21:22  |  Автор:   Хромей Зоряна

В рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, 19 вересня 2019 року головний державний виконавець Болехівського міського відділу державної виконавчої служби Віктор Сверида спільно з начальником Болехівського бюро правової допомоги Мар’яною Гошовською провели урок на тему «Стоп боулінг», «Як протидіяти домашньому насильству?» для учнів 3 класу Болехівського ліцею “Академічний”.

В ході проведення заходу школярі ознайомились з основними правами, закріпленими в Конвенції про права дитини, заповнили “Карту прав дитини” та виконали практичну вправу “Правове дерево”, а також поспілкувались про те, які права гарантуються кожній дитині, як їх реалізувати і захистити, як захиститись від булінгу та домашнього насильства.

На завершення зустрічі юристи розповсюдили інформаційні матеріали на відповідну правову тематику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська реперка Аlyona Аlyona зняла кліп на проблемну тему булінгу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X