WestNews.com.ua

У будинках селян Болехівської міськради тріскаються стелі і зсуваються дахи

20.07.2016, 14:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Жителі кількох сіл Болехівської міськради погрожують перекрити дорогу та не пропускати лісовози, які розбивають шляхи.

Місцевий активіст та депутат Болехівської міськради Володимир Бомажний стверджує: ліс як возили, так і возять. Зокрема, на відтинку Болехів – Козаківка та Болехів – Заріччя—яма на ямі. Люди вже не можуть згадати, що тут колись був асфальт, передає WestNews з посиланням на Станіславське ТБ.

За словами Володимира Бомажного, ще кілька років тому, ліс рубали та возили працівники лісгоспів. Нині це роблять десятки приватних фірм, зарплата яких залежить від ваги перевезеного та кількості поїздок. Ось всі й поспішають зробити якнайменше «ходок» та якнайбільше навантажити. Вщент завантажені великотоннажні машини, які тягнуть ще зо два причепи, важать значно більше дозволених 24 тонн. Їздять переважно уночі, приблизно по 10-15 машин.

Такі поїздки руйнують не лише дорогу, але й не дають людям спати та нищать селянські хати. У багатьох будинках на стінах з’явилися тріщини, зсуваються дахи, дрижать шибки та навіть скло у сервантах. Від жахливого стану доріг страждає і місцевий бізнес, бо у цій місцині знаходить пам’ятка природи Скелі Довбуша, куди приїжджають сотні відпочивальників з курортів Моршин і Трускавець. Наразі водії із курортних містечок відмовляють їхати і нищити свій транспорт. Тому власники крамничок, ресторанів, кафе, продавці сувенірів мають збитки.

Болехівські чиновники запропонували зважувати весь великогабаритний транспорт. Також депутати міськради запропонували створити групу з міських обранців та місцевих жителів, які будуть контролювати лісовози, оскільки задекларована кількість кубометрів лісу має приблизно однакову вагу. Але це не зовсім законно, адже ніхто не може надати активістам повноваження, які б дозволяли спиняти транспорт.

Тим часом селяни, якщо нічого не зміниться, готові перекривати дорогу і не пускати лісовози. Інший транспорт може їхати без перешкод.

20.07.2016, 14:32  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X