У Бурштині оштрафували чоловіка на 170 тисяч гривень

25.06.2019, 20:10  |  Автор:   Власенко Власта

Галицький районний суд Івано–Франківської області виніс рішення у справі  про організацію грального салону, який орендував житель Бурштина та надавав послуги у сфері грального бізнесу, пише West News.

Розгляд справи тривав ще з 2016 року. Обвинувачений провину визнає, мовляв здійснював діяльність з метою отримання доходів, щоб забезпечити сім’ю. Чоловік додає, що про незаконність такої діяльності йому було відомо та щиро каїться у скоєному.

Суд визнав чоловіка винним і призначив покарання у вигляді штрафу розміром 170 тисяч гривень.

У вказаному приміщенні розмістив необхідне комп`ютерне обладнання, а саме дев`ять комп`ютерних системних блоків, монітори, Wi-Fi роутер, мережеві розгалужувачі, маніпулятори типу мишки, встановивши при цьому на жорсткі диски пам`яті комп`ютерних системних блоків програмне забезпечення «Superomatic» за допомогою якого можливе здійснення азартної гри. Діяльність закладу конспірувалася під господарську діяльність із надання послуг державної лотереї, а адміністративні питання пов`язані із незаконною діяльністю закладу контролювались та оперативно вирішувались обвинуваченим, – йдеться у рішенні суду.

Зазначимо, що обвинувачений вже був визнаний винуватим Калуським міськрайонним судом у 2014 році, за скоєння такого ж  злочину, за що отримав штраф. На момент скоєння нового правопорушення попередня судимість була погашеною.

До слова, салон працював з серпня 2016 до 3 січня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДТП в Івано-Франківську: не розминулися легковик та вантажівка. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X