У Бурштині розпочалася підготовка до святкування Дня Незалежності. ФОТО

Минулого тижня в Бурштинській міській раді відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки заходів до урочистого відзначення Дня Державного Прапора та 25-ї річниці Незалежності України.

У його роботі взяли участь міський голова Роксолана Джура, заступник міського голови Надія Кицела, начальник відділу освіти та науки Бурштинської міської ради Іванна Томин, а також освітяни міста.

В ході зустрічі було обговорено перелік заходів, сценарний хід урочистостей, концертну програму, котрі приурочені до цьогорічних ювілейних дат. Крім традиційних святкувань, як от урочисте підняття Прапора, концерти, урочиста хода, покладання квітів до пам’ятників, оргкомітет запланував низку інтерактивних заходів, а саме спортивні змагання, конкурс малюнків на асфальті, виставки та музичні привітання містянам від колективів міста.

Очільниця міста Роксолана Джура наголосила на важливості гідного вшанування цих великих дат. Програма святкувань має бути насиченою та цікавою, щоб відчувалась приємна новизна – підкреслила Надія Кицела. Також голова оргкомітету наголосила на встановленні максимально можливої кількості державних прапорів України на будівлях та територіях адміністративних установ, організацій міста.

Заступником голови міської ради за підсумками наради було дано доручення начальникам відділів та керівникам навчальних закладів забезпечити належну підготовку і проведення урочистостей.

Загрузка...

Comments are closed.