WestNews.com.ua

У Бурштині створено міський Центр допомоги учасникам АТО

13.07.2016, 17:06  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

На сайті міської ради опубліковано розпорядження міського голови Роксолани Джури №137 від 21.05.2016 року «Про створення міського Центру допомоги учасникам антитерористичної операції».

Зазначається, що він має стати допоміжним органом при виконавчому комітеті Бурштинської міської ради та утворюється з метою забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування, інших державних органів, виконавчої влади волонтерських тагромадських організацій при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників антитерористичної операції, передає Westnews посилаючись на Бурштинську міську раду. 

Головою Центру допомоги учасникам антитерористичної операції визначено учасника антитерористичної операції Віталія Вільчика . Крім нього, до складу центру увійшли ще двадцять одна особа.

Основними завданнями Центру є:

— забезпечення взаємодії з органами виконавчої влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями ветеранів війни та учасників АТО, волонтерськими та іншими громадськими організаціями, волонтерами, підприємствами, установами при вирішенні питань лікування, реабілітації, соціального захисту та адаптації учасників АТО;

— збір та обробка інформації щодо проблемних питань та потреб учасників АТО та їх родин;

— підготовка пропозицій щодо вирішення проблемних питань учасників АТО;

— моніторинг стану вирішення питань.

Центр надаватиме консультативну допомогу та сприятиме учасникам АТО щодо:

— отримання документів, необхідних для надання відповідного статусу згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

— отримання пільг та соціальних гарантій;

— лікування, реабілітації, адаптації;

— працевлаштування, професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації;

— інших питань соціального захисту.
Центр проводитиме інформаційно-роз’яснювальну роботу з представниками громадських об’єднань ветеранів війни та учасників АТО, волонтерських організацій, волонтерами, організовує освітні заходи для учасників АТО з метою поширення інформації про їх соціальні права та гарантії; збиратиме, узагальнюватиме та подаватиме міському голові інформацію щодо пропозицій громадських об’єднань ветеранів війни та учасників АТО, волонтерських організацій з вирішення питань, які мають важливе суспільне значення і пов’язані із захистом прав, свобод і законних інтересів учасників АТО та їх родин, волонтерів, волонтерських організацій, що надають їм допомогу.

Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою: м. Бурштин, вул. Січових Стрільців 4, каб. №4

Графік роботи: понеділок-четвер – з 08:00 год до 17:15 год, п’ятниця – з 08:00 год до 16:00 год, тел. 44-600

13.07.2016, 17:06  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X