WestNews.com.ua

У Чорних Ославах загорівся ліцей: подробиці

25.05.2019, 16:41  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Сьогодні, 25 травня у Чорноославському ліцеї Делятинської селищної ради ОТГ загорілась система проводів , інформує WestNews.

 

Нам вдалось поспілкуватись з директором ліцею Василем Поповичем, який розповів, що технічне загоряння сталося на даху в гофрі системи проводів через дощі.

“Загоряння сталося зранку, ми вчасно помітили і все вдалось ліквідувати власними силами. Громада дуже дружньо спрацювала, люди збіглись з відрами, також в школі були наявні вогнегасники.

Ніхто не постраждав, дітей в школі не було, майно також ціле. Ми викликали пожежників, але фактично самі все загасили”

 

Також директор додав, що будівля, де знаходиться ліцей, старенька, їй близько 120 років. Стеля в школі не оброблена пожежним вогнетривким розчином, а простою глиною.

Чотири роки тому в ній міняли систему проводів, але швидше всього неправильно встановили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Долині трапилась пожежа житлового будинку. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X