WestNews.com.ua

У давньому Галичі знімали історичний бойовик. ФОТО

25.08.2018, 14:40  |  Автор:   Власенко Власта

У давньому Галичі 23 серпня знімали історичний бойовик про короля Данила Галицького. Про це інформує WestNews з посиланням на Музейний простір.

22 листопада 2018 року запланована премєра фільму – бойовика «Король Данило». Бойовик знімали в різних регіонах нашої держави, створювалися відповідні декорації, спеціально для зйомок фільму навіть було побудовано дерев’яну фортецю.

Однією з локацій зйомок бойовика обрали терени давнього Галича, а зокрема, давньоруський храм св. Пантелеймона (село Шевченкове), який є памяткою ХІІ ст. і на даний час відтворений архітекторами максимально наближено до свого первинного вигляду. В храмі та його прилеглій території знімалися два епізоди до майбутнього фільму: приїзд князя Василька (брата князя Данила) до княжої столиці Галича та переговори магістра ордену Бруно з Папою Римським Інокентієм IV щодо надання королівської корони князю Данилу.

Знімальній групі вдалося показати обставини часу та основних дійових осіб середини ХІІІ ст. Усередині храму (південній бічній наві) знято сцену приїзду князя Василька до галицького палацу) і його зустріч з місцевими боярами. На території церковного подвір’я – події в Римі, коли магістр ордену переконував очільника римської церкви надати корону галицько-волинському князю. На фоні храму – пам’ятки чудово виглядали актори в тогочасних середньовічних строях – княжі вої, боярство, лицарі ордену, римські монахи.

Зйомки здійснювала режисерська група у складі: ініціатора задуму бойовика режисера Тараса Химича та продюсера Олени Галканової. На майданчиках працювали актори Петро Бенюк (Папа Римський), Юрій Вихованець (князь Василько, брат Данила), Віктор Лафарович (магістр Бруно) та інші. Частину декорацій підготував краянин, мешканець села Залуква Володимир Івасів.

За словами режисера фільму Тараса Химича, пригодницький жанр фільму обрано не випадково – він мав би сприяти популяризації і зацікавленню населення своєю історією і власним українським кіновиробництвом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатський богатир помітно схуд під час участі у популярному шоу. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X