WestNews.com.ua

У декількох районах Прикарпаття зросла кількість захворювань на туберкульоз

05.11.2018, 9:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Про ситуацію із захворюванням на туберкульоз на Прикарпатті доповіла заступник головного лікаря ОФПЦ Наталія Довганюк.

 Як повідомила вона, епідситуація з туберкульозу не є стабільною, хоч і спостерігається зниження загальної захворюваності серед вперше діагностованих хворих. Цей показник зменшився на 45 осіб. Загальний показник захворілих становить 35, 9% на 100 тисяч населення проти 39,1% минулого року. Загальноукраїнський показник вищий за обласний і дорівнює 38,2% на 100 тисяч населення.

«Значне зниження захворюваності відзначається в Богородчанському, Галицькому, Надвірнянському, Рожнятівському, Тисменицькому районах та місті Яремче. Зокрема, по області знизилися показники захворюваності на туберкульоз серед дітей. Ріст даної недуги спостерігається в Снятинському, Долинському, Косівському, Городенківському районах, а також місті Болехові. На фоні зниження загальної захворюваності значно зріс, у порівнянні з минулим роком, показник питомої ваги деструктивних форм, а саме відсоток хворих з деструктивними формами серед усіх вперше виявлених», – зазначила заступник.

До слова, Івано-Франківській області бракує вакцин від дифтерії та правця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі «Оксфорд Медікал» розповіли про одну з найбільш поширених проблем у дітей

05.11.2018, 9:35  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X