У франківській лікарні з’явилось сучасне обладнання для новонароджених немовлят. ФОТО

25.06.2019, 13:18  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 25 червня, Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня отримала сучасне медичне обладнання для новонароджених немовлят, пише WestNews.

Відбулася офіційна передача обладнання у відділення інтенсивної терапії новонароджених, а саме: маніпуляційного столика та монітора пацієнта – приладу, що дозволяє контролювати усі життєво необхідні показники дитини та визначити подальші потреби в лікуванні. Його активно використовують у реанімації під час операцій та в післяопераційний період.

“Нам приємно, що є люди, які піклуються про здоров’я дітей і збирають по краплинці кошти, щоб зробити черговий подарунок”, – говорить Радислав Котурбаш, головний лікар Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

“Лікаря треба добре озброїти”, – додав він.

Обладнання було закуплене Благодійним Фондом “КОЛО”, в рамках проекту “Поспішайки”, який був започаткований з метою підтримки батьків та допомоги лікарям, які кожного дня ведуть боротьбу за здоров’я передчасно народжених дітей та націлений на забезпечення відділень інтенсивної терапії та реанімації новонароджених життєво необхідним обладнанням.

Відділення інтенсивної терапії новонароджених за рік рятує близько 400 дітей. За час роботи відділення проліковано понад 4 тисячі новонароджених малюків.

За 2019 рік фонд здійснює передачу медичного обладнання уже вдруге для Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

“Кошти збирали по всій Україні, але Івано-Франківськ був найактивнішим”, – зазначила Христина Романюк, голова правління Благодійного фонду “КОЛО”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Йога це щось неймовірне і те, що впливає на людство загалом”. Франківцям провели лекцію про йогу

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X