WestNews.com.ua

У Франківському медичному університеті вперше провели “Весняні гаївки”. ВІДЕО

24.05.2019, 17:49  |  Автор:   Власенко Власта

В Івано-Франківському національному медичному університеті вперше провели “Весняні гаївки”, інформує WestNews.

Гра з паска, розмальовані власноруч писанки та хороводи… Попри те, що Великодні свята залишилися позаду, студенти – медики вирішили відтворити народні звичаї у стінах Медуніверситету. Відтак провели Весняні гаївки. І сповна занурилися в автентику українських обрядів. Організатори розповідають, через щільний графік навчання провести таке свято раніше не мали змоги.

За традицією водити “веснянки” можна ще 40 днів. До Христового Вознесіння. На переконання першого проректора Медуніверситету Анни Арсенюк, вони завжди будуть актуальні. Тому до збереження українських традицій залучатимуть якомога більше студентів.

У Медуніверситеті навчаються студенти із різних куточків України та світу. Відтак такі свята допоможуть не лише зберегти українське, але й поширити його серед інших народів.

Наступного року організатори планують залучити до таких культурно – мистецьких акцій іноземних студентів. Відтак вони теж зможуть показати традиції своїх країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома прикарпатська письменниця знялася на тлі Ейфелевої вежі та згорілого Нотр-Даму. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X