WestNews.com.ua

У франківському медуніверситеті студенти з Індії вчинили бійку. ВІДЕО

08.11.2019, 15:45  |  Автор:   Хромей Зоряна

У мережі Фейсбук з’явилося відео із камери спостереження у холі Івано-Франківського Національного медичного університету, на якому чітко видно, як один чоловік нападає з кулаками на іншого. 

Проте свідки неадекватної поведінки чоловіка не допустили подального розвитку конфлікту, розборонивши його учасників.

У коментарі під відео, який опублікував Yuriy Kencalo у мережі Фейсбук, подано наступну інформацію:

Директор студентської посередницької компанії “ERASIA” гамселить студента прямо в приміщені івано-франківського медичного університету за те, що той хоче, щоб його друг з питанням щодо навчання в ІФДМУ звертався безпосередньо до адміністрації вузу, а не до нього.”

Відомо, що конфлікт стався у понеділок, 4-го листопада. Також відомо, що до івано-франківської поліції звернувся 21-річний громадянин Індії, який заявив про напад на нього ідуса. Обидва – студенти

Існують здогадки про те, що інцидент міг виникнути через перешкоджання представником фірми “ERASIA” організації навчання молоді з Індії.

Відкрите кримінальне провадження, триває перевірка інциденту.

Директор студентської посередницької компанії ERASIA гамселить студента прямо в приміщені івано-франківського медичного університету за те що той хоче , щоб його друг з питанням щодо навчання в ІФДМУ звертався безпосередньо до адміністрації вузу а не до нього

Опубліковано Yuriy Kencalo Четвер, 7 листопада 2019 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У франківському транспорті – знову конфлікт: цього разу дійшло до бійки. ВІДЕО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X