У Франківську для дітей АТОвців повели акцію “Теплом зігріємо серця”. ФОТО

У п’ятницю, 23 грудня, в приміщенні Центру патріотичного виховання учнівської молоді ім. С. Бандери, що на Європейській площі, відбулася підсумкова благодійна акція, спрямована на допомогу дітям з родин українських військових, які поранені чи загинули в зоні АТО.

Святковий захід пройшов в рамках акції «Теплом зігріємо серця», під час якої діти та молодь української діаспори світу зібрали та передали подарунки для українських дітей. На заході були присутні маленькі учасники акції, яким роздали подарунки. В рамках заходу також відбулася новорічна вистава-казка, повідомляє WestNews. 

Варто наголосити, що акцію «Теплом зігріємо серця» вже три роки поспіль організовує Спілка Української Молоді. Члени цієї організації, які мешкають в Канаді, Австралії, Сполучених Штатах Америки, Німеччині, Естонії, Бельгії та Великобританії зібрали та передали цього року дітям українських військових понад 1800 дарунків-миколайчиків.

Представництво Спілки Української Молоді в Україні зобов’язалося доставити ці гостинці маленьким адресатам в різні куточки нашої країни. Зокрема, незабаром подарунки від ровесників з Діаспори отримають діти та молодь в Калуші, Івано-Франківську, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі та Києві.

«Ця акція є свідченням того, що українці світу підтримують свій Батьківський край, живуть його турботами та дієво допомагають родинам тих, хто сьогодні стоїть в обороні незалежності та територіальної цілісності нашої держави», – каже комендант акції, голова Крайової Управи СУМ в Україні Юрій Іляш.

Крім дітей військовиків, дарунки отримають також хлопці та дівчата, яких бойові дії змусили покинути рідні домівки та родини яких перебувають нині в складних життєвих  умовах.

«Кожен пакунок СУМівці збирали з любов’ю, орієнтуючись на конкретні потреби тієї чи іншої дитини. У подарункові наплічники юнаки з діаспори клали взуття, одяг, канцелярське приладдя, солодощі, іграшки», –  продовжує Юрій Іляш.

Більшість гостинців доповнено вітальними листівками, які виготовили та підписали учасники акції.

«Цього року маленькі Івано-Франківці, батьки яких загинули чи важко поранені захищаючи Україну від східного агресора, отримають подарунки від СУМівців з осередків Канади. Звісно, що ми не можемо охопити цим доброчинним марафоном дітей усіх українських військових. Але подарувати тепло своїх сердець хоча б частині з них  –  це в наших  силах!», – переконані організатори акції в м. Івано-Франківську.

До речі, в минулі 2014 та 2015 роки, в рамках сумівської ініціативи «Теплом зігріємо серця» українським дітям було передано загалом понад 2000 дарунків.

У Спілці Української Молоді в Україні кажуть, що це не єдиний її захід, орієнтований на дітей українських військових – цього та минулого року діти полеглих бійців мали нагоду таборувати у французькому містечку Розе та на сумівській оселі «Тарасівка» у Великобританій. Також для них було організовано Всеукраїнські благодійні табори.

Спілка Української Молоді – молодіжна виховна організація займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах у дусі свого гасла «Бог і Україна».

Читайте також: На потреби учасників АТО з Івано-Франківського обласного бюджету виділять майже 6 млн гривень.

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.