У Франківську добудовують найкращий в Україні стадіон. ФОТО

Сьогодні, 11 червня, Олег Гончарук та відповідальні за будівництво нового сучасного стадіону у Франківську розповіли про стан виконання робіт.

Стадіон є проектом Івано-Франківської федерації футболу за підтримки Федерації футболу України, УЄФА, обласної та міської ради, депутатів і меценатів, передає WestNews. Ініціатором будівництва став Президент України Петро Порошенко. Про це розповів голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. Він наголосив, що будівництво зіткнулося з фінансовими труднощами, але стадіон роблять максимально якісно.

Ми маємо зробити не тільки стадіон, а й благоустрій, зробити цей спортивний заклад взірцевим“.

Голова ІФФФ Тарас Клим акцентував, що стадіон будують спеціально для дитячо-юнацького і аматорського футболу. Левову частку коштів забезпечила УЄФА.

Дітям і юніорам буде виділено окремі години для безкоштовної гри. Крім того, аби стадіон себе сам утримував (тут буде мінімальний персонал для обслуговування, вода, світло, очисні споруди тощо), влада продумує шляхи самофінансування.

Представник департаменту будівництва Василь Сенів розказав, що проект вже реалізований на понад 90%. Залишився тільки благоустрій території, на який потрібно 2 млн гривень з місцевого бюджету.

До розмови долучився “куратор” робіт Ярослав Паренюк, котрий вважає цей стадіон одним із перших у технічному плані і найкращих в Україні.

Посадовці додали, що з місцевих бюджетів вже профінансовано роботи на 4 млн 892 тисячі гривень.

На сьогодні стадіон побудовано “з нуля”: зроблено поле, трибуни, огорожі, споруджено адмінбудинок, проведено комунікації, асфальтовано доріжки. Втім, дату здачі в експлуатацію чиновники поки не назвали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні футболісти з усієї України позмагалися за “Шкіряний м’яч”. ФОТО

Коментарі:

Comments are closed.