У Франківську Генпрокурор України провів нараду з прокурорами західних областей

У середу, 11 жовтня,  в прокуратурі Івано-Франківської області відбулася нарада під головуванням Генерального прокурора Юрія Луценка.

У заході взяли участь прокурори Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Рівненської, Тернопільської областей та виконувач обов’язків прокурора Волинської області. Присутні обговорили стан реалізації органами прокуратури повноважень на основних напрямках прокурорської та слідчої діяльності, пише WestNews з посиланням на прес-службу обласної прокуратури. 

Зокрема, вдалось проаналізувати криміногенну ситуацію в областях та звернути увагу на ріст таких злочинів, як автоугони, квартирні крадіжки, грабежі, а в окремих областях – умисні вбивства.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заслухав доповіді прокурорів областей та наголосив на виправленні такої ситуації.

22449279_2034310143472232_1248009190_o-1

Особливу увагу Луценко звернув на проблему незаконної вирубки лісів та експорту деревини, вказавши на необхідність посилення роботи органів прокуратури для подолання цього явища, а в окремих областях діяльність прокуратури у цій сфері визнав незадовільною. Окрім того, розглянули питання охорони надр та незаконного видобутку корисних копалин, зловживань у земельній сфері.

Як пріоритет Генеральний прокурор визначив для прокурорів областей боротьбу з корупцією, кінцевим результатом якої мають бути конкретні судові вироки.

Крім того, Юрій Луценко вказав прокурорам на недопрацювання при здійсненні представництва інтересів держави у судах щодо повернення коштів до бюджету. Разом з цим також була заслухана інформація щодо ходу розслідування резонансних кримінальних проваджень, пов’язаних із ухиленням від сплати податків, «чорного» імпорту, економічного шахрайства та інших актуальних справ.

Нагадаємо, 10 жовтня Генпрокурор Юрій Луценко побував в Івано-Франківському університеті нафти і газу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Приватний візит: Що насправді робив Генпрокурор Луценко в Івано-Франківську. ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.