WestNews.com.ua

У Франківську говорили про відновлення об’єктів, які постраждали після травневої негоди

22.10.2019, 15:10  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, за участі керівників структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь, Тисменицької, Калуської, Рожнятівської, Богородчанської райдержадміністрацій та міст Калуш і Болехів відбулася нарада щодо відновлення об’єктів, пошкоджених травневою стихією.

Керівники райдержадміністрацій та міст обласного значення прозвітували у селекторному форматі щодо укладання угод з підрядними організаціями і термінів виконання аварійно-відновлювальних робіт, про це інформує ІФ ОДА.

Також йшлося про персональну відповідальність замовників робіт за використання коштів, виділених на ліквідацію наслідків стихії та виконання робіт у визначені терміни.

На завершення наради керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних управлінь, органів місцевого самоврядування було доручено активізувати роботу в частині укладання угод з підрядними організаціями на виконання робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Наслідки негоди: на Прикарпатті повалене вітро дерево перекрило автошлях“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X