WestNews.com.ua

У Франківську на даху “Промприладу” вирощують екологічний сад. ВІДЕО

06.08.2020, 10:15  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У Івано-Франківську екоактивісти вирішили зайнятися екологічним садівництвом. Зелений сад облаштували на даху старого заводу, який тепер став інноваційним центром “Промприлад”.

Про це інформує WestNews з посиланням на “24 канал“.

Соковиті помідори, пряні трваи та картопля у мішках це все вирошують на висоті декількох поверхів.

“Ми вже почали вирощувати базилік, перчик вже тут виріс, є перший помідорчик, який ми плануємо споживати в салаті. В нас є м’ята двох видів, огірки. Цікаво те, що ми вирощуємо її в мішках”, – каже співзасновник “RE: laboratory” Михайло Веклин.

Невеличка стійка із зеленню та овочами, що здіймається над міськими будинками, це пілотний проєкт місцевої Лабораторії ресайклінгу. Засновники кажуть, що прагнуть створити простір, який дасть можливість пройти весь шлях екологічного садівництва. Від процесу компостування органічних відходів до вирощування на їх основі та споживання корисних продуктів.

“Саме зараз ми показуємо цінність харчових відходів і це можна зробити в домашніх умовах – компостувати і вирощувати. Ми не агрономи, ми ідейники, які показують своєю діяльністю, що це можна зробити своїми силами, не маючи великого досвіду”, – додає Михайло Веклин.

Зараз міні сад займає тільки 4 квадратних метри. Проте якщо тестова версія буде успішною, у планах суттєве розширення.
Детальніше дивіться у відео.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківську чоловіки два дня підряд виривали рослини, що були посаджені на клумбі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X