WestNews.com.ua

У Франківську обговорили стратегію розвитку 2021-2026. ФОТО

09.10.2019, 9:55  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Сьгодні, 9 жовтня, відбулось засідання круглого столу за участю керівництва облдержадміністрації та обласної ради з провідними експертами та суб’єктами регіонального розвитку області з питань розроблення проекту Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

«Робота над стратегію 2021-2026 є головною в міністерстві, все орієнтовано на людину, уряд і влада мають стати непомітними і невідчутними. Ми маємо дати відповідь на питання з чим асоціюється Івано-Франківщина сьогодні і якою ми хочемо бачити її завтра. Я такі роботи порівнюю з телефоном: ззовні він простий, а всередині багато всього грунтовного, такого маємо досягнути ми», – розповів голова ОДА Денис Шмигаль.

Перша методологія – канадійська, вона довела, що для нас вона є сприйнятливою, адже там детально і покроково все описано. Друга американська, нічим не поступається, але ми повинні вибрати, щось своє», – зазначив він.

“Якщо говорити про стратегічні цілі, то їх складно досягнути лише за рахунок ресурсів держави, 90% успіху буде залежати від того, на скільки ми зможемо “активізувати” інших “гравців”, – додав Шмигаль.

Інформація оновлюється…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““В різних регіонах різні проблеми”: відбувся круглий стіл щодо адаптації переселенців на Прикарпатті

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X