WestNews.com.ua

У Франківську обговорять пріоритети розвитку місцевої культури, освіти, журналістики та бізнесу. ФОТО

24.05.2019, 11:24  |  Автор:   Власенко Власта

23 травня на “Промприлад. Реновація” стартувала дискусія “Франківськ Європейський” щодо пріоритетів розвитку міста, інформує WestNews.

У заході приймають участь експерти у сфері медіа, освіти, культури та бізнесу, а також активні мешканці міста. Дискусію “Франківськ Європейський” ініціювала ГО Молодіжна організація “СТАН”, яку традиційно запрошує до співпраці місцевих митців, культурних менеджерів, представників неформальної освіти, викладачів, журналістів та підприємців.

Співорганізаторка події Юлія Сінькевич розповідає, що крім активних франківців в обговоренні візьмуть участь експерти зі всієї країни. Зокрема відома письменниця Любов Якимчук, правозахисниця, журналістка на Radio Hayat та Ромському радіо Chiriklo Ольга Веснянка, співзасновниця медіа-проекту Zaborona.com Катерина Сергацкова, президентка Української асоціації студентів Лідія Фесенко.

Також спікерами дискусії є франківській підприємець, співорганізатор щорічної бізнес-конференції BizCamp Андрій Фармуга та співзасновниця ГО “Інша Освіта” Тетяна Шкляр.

«Ми запросили експертів з Франківська та інших міст України, щоб вони поділились своїми історіями успіху та досвідом помилок. Наша ціль — зібрати фахівців й аматорів з різних сфер та створити їм комфортне середовище для обміну ідеями, щоб ми разом змогли виробити спільне бачення майбутнього Івано-Франківська», — розповідає Юлія Сінькевич.

Основними темами дискусії є, зокрема, місце Івано-Франківська на культурній мапі України та Європи; пріоритети розвитку міста та їх сталість в умовах політичної нестабільності; розширення мережі людей, які сприяють євроінтеграції Івано-Франківська у колі митців, журналістів, підприємців та освітян.

Цікаво, що обговорення відбувається в експериментальному форматі, що поєднує у собі панельну дискусію, дебати, “живу бібліотеку” та формат “світового кафе”. Вперше його застосував Керівний комітет Форуму Громадянського Суспільства Східного Партнерства під час публічної дискусії “The civil society perspective: Taking stocks of achievements and looking beyond 2020- People to People Contacts”.

Модерує дискусію правозахисник та культурний інноватор Ярослав Мінкін Пріоритети розвитку міста визначені під час обговорення стануть основою для освітніх програм, які проводитиме організація “СТАН” влітку та восени цього року в межах проекту “Амбасадори розмаїття”.

До слова, за три роки ОТГ Івано-Франківської області отримали 123 мільйони гривень на розвиток громад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що зробили мери міст для розвитку інклюзії в Україні. ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X