WestNews.com.ua

У Франківську обговорювали продовження ремонтних робіт на дорогах державного і місцевого значення

16.10.2019, 11:46  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

16 жовтня, о 10.00 год в облдержадміністрації відбулась нарада щодо продовження ремонтних робіт на дорогах державного і місцевого значення області.

Нарада відбулася у заступниці голови ОДА Марії Савки, на якій керівники Служби автомобільних доріг Івано-Франкіської області Василь Буджак окреслив ситуацію з дорогами та мостами на Прикарпатті, а також окреслив плани в цьому напрямку на 2020 рік.
Розпочали розмову з дороги на Верховинщині:
Дорога Р62 Криворівня- Чернівці складається з двох ділянок: одна в Косівському районі, вона зроблена на 100%, друга- у Верховинському (3 км). Ці 3 км не були передбачені на цей рік постановою Кабінету Міністрів, там передбачено фінансування тільки 20 млн, їх виконано. У Верховинському районі ми зробили велику ділянку доріг, перейшли через Кривопільський перевал до села Стаїще, залишилось ще трохи, щоб вийти з бездоріжжя, ми уже звернулись за додатковим фінансуванням, – зазначив Буджак.
Марія Савка додала, що уже не один рік планується ремонт “золотого кільця”: дороги, яка з’єднує Верховину, Яремче та Косів. Це важливо, адже це не дає можливості туристам з Яремчанської зони потрапити у Верховину, це не розвиває туристичний бізнес.
Далі про дорогу у напрямі Долини.
“Те що було передбачено- виконано на 100%, від Івано-Франківська маємо хорошу дорогу аж до Болехова. На цій ділянці є дві проблеми, одна з яких- будівництво моста у Боднареві, до нього треба під’їзд і з обох боків 600 м виглядає як погана дорога, а насправді це під’їзд до моста. Для нас це також є пріорітетним і наступного року я буду просити, щоб цей міст завершили. А також Болехів, цього року завершуємо планування об’їзду Болехова, щоб розвантажити місто і можливо в наступному році розпочнемо будівництво об’їзної. -розповів п.Василь
На щастя, на дорогах державного значення немає аварійних мостів є тільки ті, які недостатньо працездатні, про це доповів керівник Служби автомобільних доріг Івано-Франкіської області.
У нас визначено проблемні мости по області, ми Хочемо завершити добудову моста у Косові( дорога Татарів- Кам’янець Подільський), цього тижня будуть укладати асфальт. Активно тривають роботи на дорозі Бурштин-Калуш по побудові моста через Дністер, завершення самого будівництва буде у наступному році. Міст у Ланчині планується капітально відремонтувати, зараз зроблено тимчасові укріплення.
Детальніше дивіться у відео.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X