У Франківську відомі вчені та політики обговорюють соціальні засади націоналізму. ФОТО

У Франківську триває прес-конференція по соціальних засадах українського націоналізму під егідою Олександра Сича та за участі відомих політиків і дослідників.

На конференцію приїхали гості з інших країн – Німеччини, Польщі, Білорусі, а також із більшості регіонів України, пише WestNews.  Серед них – 7 докторів наук і водночас 1 магістрантка та 3 студенти, що свідчить про розширений форматВсі учасники говорять про соціальну політику в українському націоналізмові у світлі своєї наукової або політичної компетенції. Захід організували вже всьоме.

Нардеп 7 скликання, організатор знаменитих “Бандерівських читань” і директор центру “Українські студії стратегічних досліджень” Олег Сиротюк зазначив, що націоналізм – це не реставрація минулого, а актуальне теперішнє і майбутнє. На його думку, соціальні питання націоналізму наразі є ключовими.

Член оргкомітету, заступник директора МБУ “Центр Національного Відродження ім. С.Бандери” Віктор Рог наголосив, що націоналізм здається вичерпаною і дослідженою темою. Однак, насправді, організатори конференції відчувають своєрідні “больові точки” суспільства й обирають дуже відповідну тематику. Наприклад, конференція про націоналізм і революцію відбулася якраз перед початком Революції гідності.

Розпочав конференцію доктор історичних наук Павло Гай-Нижник. Його доповідь: “Від “націократії” до “нового ладу”: соціально-господарчий лад майбутньої Української держави у політичній концепції ОУН (б) під час ІІ світової війни (1940 – 1945 рр.)”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Чому варто їхати до Франківська – радять самі туристи. ФОТО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.