WestNews.com.ua

У Франківську облаштують Центр альтернативної медицини для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи. ВІДЕО

28.09.2020, 7:02  |  Автор:   Провальна Наталія

Івано-Франківська міська дитяча клінічна лікарня отримала грант у сумі понад 11 мільйонів гривень від  міжнародного проекту «Альтера». На ці гроші облаштують Центр альтернативної медицини для дітей із захворюваннями опорно-рухового апарату та центральної нервової системи. 

Для проведення реабілітацій медики закуплять ортопедині пристрої, мотопеди та облаштують кабінет для кінезіотерапії. Проект реалізують в межах Спільної операційної програми між Румунією та Україною. Фінансується Європейським Союзом. Загальна сума гранту – понад півтори мільйони євро,- повідомляє Вежа.

Нині міська дитяча лікарня має змогу реабілітувати діток до 3-х років. З реалізацією грантового проекту медзаклад працюватиме і з дітьми віком до 18 років.

Проектом передбачені навчання для спеціалістів із підвищенням кваліфікацій. А також обмін досвідом із європейськими партнерами. У медзакладі кажуть, мають великий кадровий потенціал. Не вистачає лише відповідних умов та технічного забезпечення. Нове обладнання тут з’явиться вже наступного року. Тоді ж відремонтують медкабінети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі Брошнів відкрили оновлений ФАП, а Брошнів-Осадська лікарня отримала реанімаційну палату. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X